Data premiery: 04.12.2015

Pustki

Wydawało się

Pustki mają już 15 lat!

Z tej okazji ukazało się nowe, siódme w dorobku zespołu wydawnictwo, będące podsumowaniem dotychczasowej twórczości. Wśród wybranych 14 utworów znajdują się dwie premierowe piosenki. Jedną z nich jest pierwszy singiel zwiastujący album – „O krok”, który trafił do rozgłośni radiowych w październiku ub.r., a w listopadzie także do jesiennego spotu telewizji TVN.
Wydawnictwo ma trzy różne okładki.

Kilka słów od Zespołu:

„A więc przyszedł ten moment kiedy chcieliśmy Wam powiedzieć DZIĘKUJEMY.
Ale nie bójcie, się nie planujemy w tym momencie powiedzieć ostatniego słowa, chcemy tylko coś podsumować. W tym roku mija 16 lat od naszej pierwszej próby w Ostrówku i jednocześnie 14 lat od wydania „Studia Pustki”. W związku z tym uznaliśmy, że to idealny moment by świętować piętnaste urodziny. I jako rozwydrzone piętnastolatki mieliśmy życzenie – nagrać kilka nowych piosenek, wybrać nasze najważniejsze utwory i dołożyć takie, które nie ukazały się dotąd na płytach. Traktujemy ten album jako prezent dla Was, bo tylko dzięki Wam – Słuchaczom istniejemy. Dziękujemy, że jesteście przy nas, i że nie pozwalacie nam zapomnieć dla kogo to robimy.

No i tak. Wydawało się płyty, zebrało ich się już sześć. To całkiem niezły wynik. Ale nasz dorobek wyglądałby zupełnie inaczej gdyby nie ludzie którzy z nami te płyty tworzyli, którzy je nagrywali, projektowali okładki, wydawali. A przede wszystkim nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie nasi przyjaciele, którzy z nami tę muzyczną podróż dzielili, i z którymi przeżyliśmy masę przygód: Janek Piętka, Milena Łukasiewicz, Łukasz Nowak, Daniel Pigoński, Filip Zawada i Szymon Tarkowski. Dziękujemy Wam wszystkim. Pamiętamy!”

Spis utworów:

1. O krok
2. Liczę do dwóch
3. Tyle z życia
4. Się wydawało
5. Wampir
6. Lugola
7. Wesoły jestem
8. Nie zgubię się w tłumie
9. Parzydełko
10. Tchu mi brak
11. Telefon do przyjaciela
12. Słabość chwilowa
13. Kalambury feat. Muniek
14. Doskonałe popołudnie