2 sierpnia 2018

Zespół Rebeka powraca z nowym singlem Cavegirl!

Zespół Rebeka powraca z nowym singlem Cavegirl! Po dwóch latach od wydania ostatniej płyty „Davos”, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą ze studyjnej jaskini by zaprezentować nowy materiał, którego w całości  możemy spodziewać się jeszcze tej jesieni nakładem ART2 Music.

 

Iwona:

Przyznaję, że tekst Cavegirl, to żartobliwe studium mojego charakteru. Często czuję się właśnie jak dziewczyna mieszkająca w jaskini, poza czasem, pod górą kołder, która wszędzie się spóźnia. Myślę, że każdy zna taki stan, w którym bardzo nie chce mu się opuszczać swojego azylu i nawet spacer z psem jest nie do zrobienia. Przyjaciele radzą  „zacznij uprawiać jogę” ale Ty wiesz, że to się nigdy nie zdarzy. Mam nadzieję, że ta piosenka pozwoli każdemu uśmiechnąć się do siebie z czułością.

 

Sama praca nad piosenką była dla nas wchodzeniem na nowe terytoria, było to bardzo ekscytujące. Jest połączeniem delikatności i rytmiczności.  Mam poczucie, że inaczej tam śpiewam, że używamy poszczególnych instrumentów w nowy dla nas sposób.

 

Bartek:

Samo tworzenie było zabawnym procesem, nagrywaliśmy wspólne klaskanie, chcieliśmy postawić na trochę inną rytmiczność niż zwykle.

 

Link do utworu Cavegirl na You Tube: https://youtu.be/WL4Qz3JMxpo

Muzyka: Iwona Skwarek, Bartosz Szczęsny

Słowa: Iwona Skwarek

Mix&Master: Bartosz Szczęsny

Foto: Rebeka

Grafika: Małgorzata Nawrocka

(P) (C) 2018 ART2 Music

Dystrybucja: Wydawnictwo Agora