23 września 2016

OXFORD DRAMA w ART2 Music!

Bardzo miło nam ogłosić, iż rozpoczęliśmy współpracę z wrocławskim duetem Oxfrod Drama, którego ubiegłoroczny album „In Awe” wydany nakładem Brennnessel Records, został uznany jednym z najciekawszych debiutów na polskiej scenie.

„In Awe” to otwarty umysł dwojga ludzi, wzajemna motywacja, spontaniczność i inspirowanie siebie nawzajem do bycia muzycznie odważniejszymi, ale i przestrzeń, która zmusiła ich do ciągłego przebywania ze sobą, pozwalającego poznać im siebie bliżej. Dlatego też jest to album pełen ciepła i bliskości, zrównoważonej z przestrzenią i tęsknotą. Emocjonalna podatność dodaje „In Awe” siły, a nie kruchości, ponieważ jest to wreszcie świadectwo naturalnego dorastania dwojga ludzi, słyszalna zarówno w głosie, jak i brzmieniu.

„In Awe” ukazało się w październiku 2015 roku i zaraz po premierze formacja ruszyła we wspólną trasę z zespołem KAMP!. Koncerty w największych miastach polski (w tym m.in support przed formacją Jungle), ale również występy na takich festiwalach jak Open’er czy Electronic Beats, pozwoliły na dzielenie się muzyką z coraz większą liczbą nowych fanów.

Aktualnie zespół przygotowuje się do kolejnego sezonu koncertowego, podczas którego w większości przypadków można ich będzie zobaczyć w poszerzonym składzie.