25 października 2019

Moment i wieczność Julii Marcell! Nowe video i nowa płyta!

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie.
Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.
Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.
Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.
Youtube: https://youtu.be/evQdAwN-Ul8

TRASA KONCERTOWA
23.02 Gdańsk, Stary Maneż
28.02 Białystok, Zmiana Klimatu
29.02 Warszawa, Stodoła
01.03 Kraków, Klub Studio
07.03 Lublin, Klub 30
08.03 Katowice Rialto
12.03 Łódź, Wytwórnia
13.03 Poznań, Tama
15.03 Szczecin, Stara Rzeźnia
22.03 Kielce, Czerwony Fortepian
29.03 Wrocław, Sala Koncertowa / Radio RAM