12 grudnia 2019

Meek, Oh Why? w managemencie ART2 Music!

Niezwykle miło nam ogłosić, iż podjęliśmy współpracę z wyjątkowo zdolnym młodym artystą Mikołajem Kubickim – czyli Meek, Oh Why? Właśnie wydał swoją trzecią znakomitą płytę pt. Zachód nakładem Asfalt Records. Płytę promuje tytułowy utwór i teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=6AH462-zuIg
Całej płyty można posłuchać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=d12zjpMxHOc&list=PLWbmmcfpgwCnenA6L-rigjBBJMIX9XIHn

Meek, Oh Why? to pięcioosobowy zespół o unikatowym brzmieniu, balansujący pomiędzy wpływami muzyki elektronicznej, hip-hopu i nowoczesnego jazzu. Przy użyciu rapowanego słowa i nieograniczonej niczym otwartości muzycznej, zespół podczas koncertu w hipnotyczny sposób przeprowadza odbiorców przez podróż pełną skrajności, znajdującą jednak spójność pomiędzy wszystkimi elementami. Od lirycznych, tajemniczych poszukiwań, aż po kipiący ze sceny żywioł. Lider zespołu Mikołaj Kubicki odpowiedzialny za muzyczno-słowną całość, jest wokalistą i trębaczem, a oprócz niego w skład zespołu wchodzą jeszcze: Mateusz Hulbój (wokal, elektronika live), Wawrzyniec Topa (basówka, synthy basowe), Maciej Porada (piano, elektronika live), Karol Szczygieł (pad perkusyjny, crash, elektronika live).

„Zachód” to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu „Meek, Oh Why?” który ukazał się nakładem Asfalt Records. Futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która w naszym odczuciu odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hiphopem, a popem alternatywnym. Album promuje teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i zdjęciami Adama Romanowskiego w którym usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

Meek, Oh Why krótko po nowym roku rozpocznie trasę koncertową. Pierwszy promocyjny koncert, który odbył się w Krakowie 28.11 w klubie Szpitalna 1, został natychmiast wyprzedany. Najbliższy z aktualnie ogłoszonych odbędzie w Warszawie 1.03.2020 w Klubie Niebo. Dynamika sprzedaży biletów świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu Meek, Oh Why? także publiczności w Warszawie.

Bilety do nabycia tutaj: https://goingapp.pl/evt/2186351/meek-oh-why-koncert