12 stycznia 2018

Justyna Święs z zespołu The Dumplings rozpoczyna solową współpracę z ART2 Music!

Szanowni Państwo, ogromnie się cieszymy, iż dołącza do nas niezwykle utalentowana Artystka – Justyna Święs, na co dzień występująca w zespole The Dumplings. Justyna Święs prócz swojej zasadniczej działalności z zespołem tworzonym z Kubą Karasiem, realizuje wiele solowych przedsięwzięć.

Z Justyną mieliśmy już przyjemność współpracować przy płycie Fisz Emade Tworzywo „Mamut”, gdzie pojawiła się gościnnie m.in. w utworze „Ślady” (>>>zobacz video). Justyna przyjęła także nasze zaproszenie do udziału w nagraniu płyty Voo Voo „Placówka ’44”(>>>zobacz video)

Nasza nowa współpraca zapowiada się ekscytująco, czekają nas zaskakujące wyzwania, których efekty mamy nadzieję już niedługo będziemy mogli ujawnić.

Justyna Święs to wokalistka, autorka tekstów i piosenek oraz aktorka, jedna z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia. Znana przede wszystkim z zespołu The Dumplings, z którym w 2015 roku otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego – Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Jest także laureatką Nagrody Artystycznej im. Grzegorza Ciechowskiego. Ma na swoim koncie dwie płyty wydane z zespołem The Dumplings. Gościnnie pojawiała się na płytach takich Artystów jak: VOO VOO – Placówka ’44, Fisz Emade Tworzywo, Wojciech Mazolewski. Zaśpiewała także z duetem Rysy m.in utwór „Przyjmij brak” w duecie z Piotrem Zioła (>>>posłuchaj utworu). Z Wojtkiem Urbańskim z zespołu Rysy napisali utwór będący czołówką serialu Ultraviolet w reż. Jana Komasy (>>>posłuchaj utworu). Justyna skomponowała także muzykę i napisała słowa do utworów do spektaklu dla Teatru Wybrzeże w Gdańsku „Mapa i terytorium” (na podst. powieści Michela Houellebecqa, reż. Ewelina Marciniak), w którym występuje na żywo z Wojtkiem Urbańskim.

Fot. Bartek Wieczorek, dzięki uprzejmości Warner Music Poland