30 sierpnia 2023

Dla Kasi Lins „Nieba nie ma”

Trzeci singiel zapowiadający nadchodzący album artystki już dostępny!

Artystka w najnowszym utworze odkrywa przed słuchaczem kolejny rozdział opowieści o skomplikowanej relacji, podszytej śmiercią i mroczną tajemnicą. Historia ta stanowi motyw przewodni długo wyczekiwanego trzeciego studyjnego albumu artystki, który ukaże się już tej jesieni.

Kasię po raz pierwszy w roli zabójczej femme fatale zobaczyć można było w utworze „Po trupach do ciebie”, który otworzył nowy rozdział po trzyletniej przerwie wydawniczej artystki. Drugim singlem był zaś elektryzujący duet z WalusiemKraksąKryzys, zatytułowany „Do śmierci mamy czas”. Kasia w nowej dosłownie zerwała z mrokiem i postanowiła odkryć swoją bardziej kobiecą stronę, pozostając jednak wierną tajemniczości i ekscentryczności, za którą pokochali ją fani.

Artystka przyzwyczaiła fanów do budowania nie tylko konceptualnych albumów, ale i przenoszenia ich w swój świat podczas występów na żywo. Nowe wcielenie Kasi będzie można poznać bliżej już niedługo, bowiem artystka od października rusza w Zabójczą Trasę koncertową.

10.10 – Toruń – CKK Jordanki (W ramach Festiwalu Piosenki Autorskiej Cała Jaskrawość)
21.10 – Gliwice – Prezero Arena Gliwice (Mała Scena Areny)
22.10 – Kraków – Klub Spotkań Poczta Główna
04.11 – Poznań – Tama
05.11 – Wrocław – Stary Klasztor
15.11 – Gdańsk – Teatr Szekspirowski
16.11 – Sztum – KinoTeatr (TRIO)
17.11 – Elbląg – Biblioteka Elbląska (TRIO)
19.11 – Białystok – Zmiana Klimatu
24.11 – Lublin – Klub dom Kultury
26.11 – Warszawa – Stodoła
08.12 – Łódź – Wytwórnia

Bilety już w sprzedaży!

fot. Ola Bodnaruś