13 maja 2021

Charytatywna płyta „Koncert dla Stopy 2011”

Z ogromną przyjemnością zapowiadamy nasze nowe wydawnictwo – charytatywna płyta „Koncert dla Stopy 2011”, której premiera nastąpi 16. czerwca tego roku.
Dziś mija dziesięć lat od niespodziewanej śmierci Piotra „Stopy” Żyżelewicza – perkusisty zespołów Voo Voo, Armia, Izrael, 2tm2,3, Brygada Kryzys. Miesiąc po tym tragicznym wydarzeniu w warszawskim klubie Stodoła odbył się koncert mający uczcić jego pamięć, jak również wspomóc finansowo jego rodzinę. W wydarzeniu udział wzięły zespoły, z którymi Stopa nagrywał lub spotykał się na scenie: Zakopower, Brygada Kryzys, Armia, 2Tm2,3, Maleo Reggae Rockers, Abradab, Kim Nowak, Kazik na Żywo, Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy), Voo Voo Małgorzata Walewska i inni.
Dokładnie dekadę od tego wydarzenia w dniu 16. czerwca, nakładem wydawnictwa ART2 Music ukaże się dwupłytowy album będący zapisem tego szczególnego wydarzenia. Cały dochód z płyty zostanie przekazany na rzecz rodziny Piotra „Stopy” Żyżelewicza. Projekt jest realizowany we współpracy z Polską Fundacją Muzyczną. Wydawnictwo można zamówić w przedsprzedaży pod poniższymi linkami: